دانلود بازی فشرده Emergency 20 برای کامپیوتر

در این پست بازی فشرده Emergency 20 برای کامپیوتر که با حجم 7.6 گیگابایت و توسط گروه کورپک به همراه کرک منتشر شده است را میتوانید بالینک مستقیم  از سایت دانلودسیتی دات کام دانلود کنید.

| Emergency 20 PC Game CorePack |

| نسخه فوق فشرده آتش نشان 20 |

بازی فشرده Emergency 20 تعداد ۱۰ماموریت از برترین ماموریت های منتشر شده در ۲۰سال عرضه ی این بازی را با تکنولوژی امروزی در اختیار کاربران قرار می دهد.

 در این نسخه همچنین تمامی نسخه بازی یعنی Emergency 5 و Emergency 2016 و Emergency 2017 نیز همراه با نقشه های مالتی پلیر و حالت های بازی رایگان در این مجموعه قرار گرفته اند. در در اصل بازی فشرده Emergency 20 را می توان نسخه ای کامل برای کسانی دانست که تازه می خواهند این بازی را تجربه کنند. هم چنین تخفیف بسیار مناسبی برای کسانی که نسخه های پیشین را درنظر گرفته اند و می خواهند از این پک استفاده کنند، در نظر گرفته شده است. همکاران هود را برای انجام ماموریت های واقعی و در لحظه آماده کنید که در همه ی شرایط گرفته از یک مسابقه ی غیرقانونی خیابانی تا انفجار هسته ای آماده به خدمت باشند. نیروهای متعددی از بخش آتش نشانی، خدمات درمانی، پلیس و بخش تکنیکال منتظر شما و دستورات شما هستند تا به سرعت عمل کرده و جان مردم را نجات دهید و …

حد اقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64bit or later

CPU: Intel quad core 2.6 GHZ

RAM: 8 GB

Graphics: Nvidia Geforce GTX 550 ti

DirectX: Version 11

Hard Drive: 20 GB

اطلاعات دانلود:

حجم: 7.6 گیگابایت

پسوورد: www.dlfox.com

نسخه بازی: فشرده کورپک


Leave A Reply

Your email address will not be published.