دانلود بازی کم حجم Spintires MudRunner برای PC

در این پست دانلود بازی کم حجم Spintires MudRunner که به صورت فشرده شده با حجم 0.7 گیگابایت به همراه کرک منتشر شده است را میتوانید از سایت دانلودسیتی دات کام و با لینک های مستقیم دانلود کنید.

| Spintires MudRunner Qoob Repack Version |

| بازی فوق فشرده اسپین تایرز |

نسخه جدید و کامل بازی اسپین تایرز با عنوان دانلود بازی کم حجم Spintires MudRunner برای نسخه های PC منتشر شده است. این بازی در سبک آفرود، ماشین سواری و شبیه سازی می باشد که از محیط جهان باز بهره مند می باشد.

 Spintires MudRunner برای بازیکن یک نقشه‌ی بزرگ سندباکس‌گونه را به ارمغان می‌آورد. در این نسخه، مجموعا شاهد شش نوع محیط هستیم. حالت چالشی به همراه ۹ نقشه اختصاصی و سیزده خودروی جدید است که به‌تازگی به این نسخه اضافه شده‌اند. در بخش بصری نیز تغییراتی را شاهد هستیم. حال بازی از شرایط به‌شدت بهتری بهره برده و شاهد چرخه پویای شب و روز به همراه یک موتور فیزیک پیشرفته که به محیط واکنشی واقعی می‌دهد. فعلا در داخل بازی ۱۹ وسیله‌ نقلیه در Spintires: MudRunner وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های منحصربه فرد خود هستند. تمامی نسخه‌های یاد شده دارای بخش چندنفره به‌صورت همکاری Co_Op هستند و هم‌چنین نسخه رایانه‌های شخصی از مود های مختلف گرافیکی و پچ ها پشتبیانی میکند. درست مانند نسخه‌ی اصلی که میلیون‌ها واحد فروش داشت، MudRunner نیز بازیکنان پشت فرمان وسیله‌ی‌نقلیه‌ای مخصوص تمامی سطوح می‌گذارد و آن‌ها را به پا گذاشتن به طبیعت سیبری دعوت می‌کند. هم چنین شما می توانید مادهای متعددی را برای بازی به صورت رایگان دریافت کنید تا تجربه ی یک بازی همیشه در حال تکامل را حس کنید.


حداقل سیستم موردنیاز:

OS: Windows 7 64bit / 32 bit

CPU: Intel Pentium Dual Core 2.0 GHZ

  RAM: 2 GB Ram

Graphics: 1 GB 9600 GT

DirectX: Version 9

Hard Drive: 1 GB

اطلاعات دانلود:

حجم: 730 مگابایت

پسوورد: www.dlfox.com

نسخه بازی: فشرده کوب ریپک

تصاویر بازی :

Leave A Reply

Your email address will not be published.