دانلود بازی Far Cry 5 کرک شده برای PC (فشرده ۱۵٫۸ گیگ)

Far Cry 5 CPY Crack High Compress

در این پست دانلود بازی Far Cry 5 کرک شده برای PC که شامل کرک CPY و فوق فشرده شده فیت گرل و کورپک میباشد که با حجم 15.8را میتوانید بالینک مستقیم از سایت دانلودسیتی دات کام دانلود کنید

| Far Cry 5 CPY Crack Gold Edition High Compressed  15.8 GB |

| نسخه فوق فشرده اساسین کرید اوریجین با کرک CPY |

نسخه فوق فشرده بازی فار کرای 5 با حجم 15.8 گیگابایت

داستان دانلود بازی Far Cry 5 کرک شده برای PC  شما را در نقش نایب‌رییس کلانتر در شهری قرار می‌دهد که انگار از مابقی دنیا جدا شده و تنها، توسط گروه پست‌فطرت و وحشی «پروژه‌ای در دروازه‌ی بهشت» (The Project at Eden’s Gate)، کنترل می‌شود. شهری که در آن نشان و جایگاه کلانتر هیچ ارزشی ندارد و بازیکن باید با اراده و تلاش خودش و بهره بردن از کمک‌های مردم هوپ کانتی، دوباره امنیت و عدالت را به تمامی نقاط آن بازگرداند. ماجرا، درباره‌ی مردی با نام جوزف سید است که از شهر ناکجاآبادی از ایالت جورجیا به این‌جا آمده و تا پیش از یک معجزه، زندگی‌اش هیچ معنا و هدفی نداشته است. او ادعا می‌کند که به خاطر آن معجزه، با خدا صحبت کرده و خدا از او خواسته که تا پیش از به پایان رسیدن دنیا و برپایی رستاخیز، تا جای ممکن روح انسان‌های بیشتر و بیشتری را نجات دهد.

سیستم مورد نیاز:

CPU: Intel i5 2400 @ 3.1GHz

RAM: ۸ GB

Graphics: Nvidia Geforce GTX 670

DirectX: Version 11

Hard Drive: ۳۰ GB

اطلاعات دانلود:

حجم: 15.8.8 گیگابایت

پسوورد: www.dlfox.com

نسخه بازی: فشرده فیت گرل

 

لینک دانلود : 

تمامی لینک های دانلود به دستور کارگروه مصادیق مجرمانه حذف گردیدند

 

آموزش نصب:

بازی را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید و سپس فایل setup ان را اجرا کنید و در محل مورد نظر در کامپیوتر خود نصب نمایید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.