دانلود فیلم ایرانی

 • دانلود فیلم نهنگ عنبر ۲

  در این پست فیلم نهنگ عنبر 2 که به کارگردانی سامان مقدم در سال 1395 تولید و در سال 1396 منتشر شده است را میتوانید از سایت دانلودسیتی دات کام دانلود کنید و از دیدن این فیلم زیبا لذت ببرید.

  | فیلم نهنگ عنبر 2 با کیفیت های متنوع |

  فیلم نهنگ عنبر 2 به کارگردانی سامان مقدم در سال 1395 تولید و در سال 1396 منتشر شده است, این فیلم در ژانر کمدی و اجتماعی ایفای نقش میکند که تجربه بینظیر و خارق العاده ای را به همراه خود می آورد. داستان این فیلم از این قرار است که بالاخره ارژنگ و سارا که در بچگی علاقه زیادی با هم داشتند ازدواج میکنند , رویا و ارژنگ تصمیم میگیرند که عروسیشان را در شمال ایران یعنی رشت برگزار کنند که در طول این مسیر اتفاقاتی برایشان رخ میدهد…

  ادامه و دانلود

 • دانلود فیلم خوب بد جلف

  در این پست فیلم خوب بد جلف که در سال 1396 و به کارگردانی پیمان قاسم خانی تولید و منتشر شده است را میتوانید از سایت دانلودسیتی دات کام با کیفیت 4K دانلود کنید و از دیدن این فیلم زیبا لذت ببرید.

  | فیلم خوب , بد , جلف با کیفیت های متنوع |

  فیلم خوب , بد , جلف محصول ایران و به کارگردانی پیمان قاسم خانی در سال 1396 تولید و منتشر شده است, این فیلم در ژانر کمدی ایفای نقش میکند. این فیلم در سال 1396 بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در جشنواره فجر شده که به نظر میرسد خوب بد جلف یک فیلم فوق العاده و بینظیری است.

  ادامه و دانلود

 • دانلود فیلم نهنگ عنبر ۱

  فیلم نهنگ عنبر 1 که به کارگردانی سامان مقدم تولید و منتشر شده است را میتوانید از دانلودسیتی دات کام دانلود کنید و از دیدن این فیلم زیبا لذت ببرید.

  | فیلم نهنگ عنبر 1 + پشت صحنه پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران |

  فیلم نهنگ عنبر 1 به کارگردانی سامان مقدم در سال 1394 منتشر شده است, این فیلم در ژانر کمدی است که در سال 94 پرفروش ترین فیلم کمدی تاریخ سینمایی ایران شد. داستان فیلم از این قرار است که ارژنگ صنوبر در سن بالای 50 سالگی دچار رنج و دردهای عاشقانه شده است و پس از سال ها دوست پدرش برای استخدام اژدر به خانه اش آمد تا در مورد کار صحبت کنند, اژدر صنوبر شغل روزنامه را قبول کرد و استخدام شد پس از چند ماه شرکت روزنامه نگاری ورشکسته شد اما دوست پدر اژدر خودش را گم نکرد و رفت سراغ کار مصالح ساختمانی یا همان معماری و اژدر را هم در کارش استخدام کرد, وضع اژدر در گذشته خوب نبود اما الآن خوب شده بود و خانه و ماشینش را عوض کرد و یک زندگی جدیدی را آغاز کرد. اژدر تنها بود زیرا پدر و مادرش را از دست داده بود تا اینکه با کسی که در دوران جوانی میخواست با او ازدواج کند اما آن به آمریکا سفر کرده بود, او را به طور اتفاقی در جلوی درب منزلش دید و…

  ادامه و دانلود

بسته